Avantaj AG ile
Üyelik sözleşmesi

İçerikler:

 1. Giriş
 2. Görevler
 3. Haklar ve Kısıtlamalar
 4. Sorumluluk Reddi ve Yükümlüğun Sınırlandırılması
 5. Fehs etmek
 6. Geçerli Kanun ve Uyuşmazlık Çözümü
 7. Şartlar ve koşullar
 8. EuroPerso'de Yapılacaklar / Yapılmayacaklar veya Davranış Kuralları
 9. İçerige ilgin Şikayetleri
 10. İletişim Bilgileri

 

1.Giriş

1.1 Sözleşme

Hizmelerimizi kullanarak, bu sözleşmede olan tüm koşulları kabul etmiş oluyorsunuz. Böylece hizmetlerimizi kullanımınızla beraber, kişisel bilgilerinizi nasıl topladığımız, kullandığımız, paylaştığımız ve sakladığımız konuları içeren Çerez ve Gizlilik Politikalarımız´da tabidir.

Portalımız'da "Üye Ol", "EuroPerso' ya Katılın", "Kayıt Ol" veya benzerini butonlara tıklayarak hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Böylece de EuroPerso ile yasal olarak bağlayıcı bir sözleşmeye girdiğinizi kabul ediyorsunuz, bu hizmetlerimizi bir şirket adına kullanıyorsanız da dahil olmak üzere.

Eğer bu sözleşmeyi (“Sözleşme” veya “Kullanıcı Sözleşmesi”) kabul etmiyorsanız o zaman "Şimdi Katıl" veya benzeri seçeneğini tıklamayınız veya Hizmetlerimizi herhangi bir şekilde kullanmayınız.

Sözleşmeyi feshetmek isterseniz, istediğiniz zaman hesabınızı kapatarak, hizmetlerimizi kullanmayı bırakarsınız.

1.2. Hizmetler

Işbu Sözleşme Portalımız´da olan tüm hizmeleri, Apsleri, Linkli - Web Siteleri, her türlü uygulamaları, bilgi ve veri hizmetlerini kapsar. Böylece de Site dışı yani Offline veri toplama dahil olmak üzere, reklamlar bazinde "Başvuru veya Paylaş“ eklentileri de kapsamaktadır.

Portalımızı kayıtlı kullanıcılara "ÜYE", kayıtsız kullanıcılar ise "ZİYARETÇİ" deriz.

1.3. Üye ve Ziyaretçi

Portalımıza kayıt olduğunuzda, EuroPerso'ya ÜYE olursunuz. Portalımıza kayıt olmamayı tercih ederseniz ise "ZİYARETÇİ" olarak devam edersiniz ve sadece belirli bilgilere kısıtlı olacak şekilde erişebilirsiniz.

1.4. Değişiklik

Gerekli olduğunda Gizlilik ve Çerez politikalarımızı değiştirme hakkına sahibiz.

Önemli değişiklikler yapama zorunda kalır isek; değişiklikleri yürürlüğe almadan önce size gözden geçirme fırsatı vermek için hizmetlerimiz aracılığıyla veya başka yollarla sizi bilgilendireceğiz. Değişikliklerin geriye dönük olarak yapılamayacağını kabul ediyoruz. Herhangi bir değişikliği kabul etmiyorsanız, hesabınızı kapatabilirsiniz. Bu koşullarda yaptığımız değişiklikleri yayınladıktan veya bu değişiklikleri size bildirdikten sonra hizmetlerimizi kullanmaya devam etmeniz, geçerlilik tarihi itibariyle güncellenen koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

2. Yükümlülükler

2.1 Hizmetlere Erişim

Hizmetleri kullanmak istiyorsanız, şunları onaylamanız gerekir:
1. Kullanıc
ı 16 yaşından büyük olmalı.
2. EuroPerso'ya yalnızca gerçek adınızla üye olmalı ve hesap açmalısınız.
3. Hizmetlerimizi kullanabilmek için hesabınız
EuroPerso tarafından kısıtlanmamış olmalı.

Yanlış bilgi vererek bir hesap açmak koşullarımızın ihlal edilmesi anlamına gelir; buna başkaları adına veya 16 yaşın altındaki kişiler için açılan hesaplar da dahildir.

2.2 Hesabınız

Şifrenizi gizli tutmalı ve bu konuda dikkat etmelisiniz.

EuroPerso'daki hesabınızı başkalarıyla paylaşmamalı ayrıca koşullarımız ve yasalara uymanız gerekir.

Üyeler EuroPerso hesaplarında sorumludur. Aşağıdaki kullanım şartlarımızı kabul etmelidir:
1) Güçlü şifre kullanacak ve şifre gizli tutulacak,
2) Gesabın herhangi bir bölümü başkaları ile paylaşılmayacak,
3) Yasalara ve EuroPerso davranış kurallarına uyulacak.

Hesabınızı feshetmediğiniz veya baskaları tarfından kötüye kullanımını EuroPerso´ya bildirmediğiniz sürece, hesabınız aracılığıyla gerçekleştirilen tüm işlemlerden siz sorumlusunuz. Sizinle diğer kisiler (işvereniniz dahil) arasındaki ilişki dikkate alınır fakat hesabınız size aittir. Hizmetler sizin kullanımınız için başka bir tarafça satın alındıysa da (örneğin, işvereniniz tarafından alınan bir hizmet paketi), Hizmetler için ödeme yapan taraf hizmetlere erişimi ve bu tür ücretli hizmetleri kullanımını kontrol etme hakkına sahiptir, ancak kişisel hesabınızla ilgili hiçbir haka sahip değildir.

2.3 Ödeme

Ödeme yükümlülüklerini yerine getiriyorsanız, ödeme bilgilerinizi saklamamızı kabul ediyorsunuz demektir. Ayrıca fiyatlarımıza ücret ve vergilerin eklenebileceğini de kabul ediyorsunuz.

Geri ödemeler için geçerli kurallar:
Ücretli hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız veya paketler satın alırsanız, ek koşulları kabul etmiş olursunuz.  

Bu ücretleri ödememeniz durumunda üyeliğiniz fehs edilir.

Ayrıca aşağıdaki kurallar geçerlidir:
·         Kullanıcı paket fiyatlarında döviz kurları nedeniyle güncelleşme yapılabilecegini baştan kabul eder.
·         Paket satın alabilmeniz icin üye olmanız gerek. O dönem için geçerli paket ücretleri önceden ödenmeli. Paketler sürelidir bu sebeple, kullanıcı yenilemek isterse yeniden ücret öder.

Tüm hizmet satın alma işlemleri aşağıdaki koşullara tabidir:
·        Satın alma sırasında bize verdiğiniz fatura bilgilerine göre ödediğiniz vergileri hesaplanır.
·        Faturanızın bir kopyasını EuroPerso'daki hesap ayarlarınızdan bakabilirsiniz.

2.4 Bildirimler ve Mesajlar

Web sitelerimiz, uygulamalarımız ve iletişim bilgilerimiz aracılığıyla size bildirimler ve mesajlar gönderebileceğimizi kabul etmiş oluyorsunuz. Verdiğiniz iletişim bilgileri güncel değilse, önemli bildirimleri alamayabilirsiniz.

Size aşağıdaki şekillerde bildirimler ve mesajlar vermemize izin veriyorsunuz:
1) Hizmet,
2) Sağladığınız iletişim bilgilerine (örn. e-posta adresi, cep telefonu numarası, posta adresi)  kabul ediyorsunuz.

İletişim bilgilerinizi güncel tutmalısınız.
Lütfen bizden aldığınız mesajları korumak için ayarlarınızı kontrol ediniz.

 2.5 Paylaşım

Hizmetlerimiz hakkında bilgi paylaştığınızda, diğer kişiler bu bilgileri görebilir, kopyalayabilir ve kullanabilir.

Hizmetlerimiz, profiliniz, makaleler, grup gönderileri, haber Linkleri, iş ilanları, mesajlar ve InMail'ler dahil olmak üzere birçok yolla haber ve bilgi paylaşmanıza olanak tanır. Paylaştığınız veya yayınladığınız bilgiler ve içerikler diğer üyeler, ziyaretçiler veya üçüncü taraflar tarafından görüntülenebilir. Hangi içeriği veya bilgileri kimlerin görebileceği konusunda yaptığınız seçimlere saygı duyuyoruz.

 

3. Haklar ve Kısıtlamalar

3.1. EuroPerso lisansınız

Üyelik bölümümüzde sağladığınız tüm içerik, geri bildirim ve kişisel bilgiler sizin mülkiyetinizdedir. Ancak, bu bilgileri kullanabilmemiz için bize münhasır olmayan bir lisans veriyorsunuz.
Verilerinizi ve içeriğinizi kimlerin görebileceği ve bunların reklam amacıyla nasıl kullanılabileceği tamamen sizin kararınızdır.

Bilgi ve içeriğin kopyalanması, değiştirilmesi, dağıtılması, iletilmesi ve yayınlanması gibi hizmetlerimiz aracılığıyla sağlanan bilgi ve içerikler aşağıdaki şekilde kısıtlanmıştır:
(a) Hizmetlerde paylaşılan içeriği başka kişilerin kopyalamış, paylaşmış veya depolamış olabileceğini ve
(b) bu ​​tür içeriği yedeklemeden ve diğer sistemlerden kaldırmamız makul bir zaman alır.

Hizmetlerden alınan bilgilerin reklam amacıyla kullanılmasına izin vermiyoruz.
Başkalarında aldıgımız hizmetlerimizin dışında yayınlama faydalı görünüyor ise, onayınızı alacağız.
Herkese aç
ık olarak paylaşılan içerik ya da gönderileri başkaları kendi içerik ya da gönderisinde kullanabilmesini kullancı bunu kabul eder.

EuroPerso içeriğini düzenleyebilir, biçimlendirlir değişiklikleri yapabiliriz, ancak ifadelerinizin anlamını değiştirmez.
EuroPerso ile birlikte, Gizlilik Politikasi hükümlüklülerine ve tercihlerine uygun olarak sunulan tüm verileri erişebilmek amaçlı kaydedeceğini ve işleyeceğini kabul etmektesiniz.

EuroPerso'nun herhangi bir bilgi veya içeriği saklama sorumluluğu yoktur. EuroPerso'nun herhangi bir maddi veya manevi sorumluluğu yoktur.

Yalnızca yasaları ihlal etmeyen veya başkalarının haklarını (fikri mülkiyet hakları dahil) ihlal etmeyen içerik ve bilgiler sağlamayı kabul etmektesiniz. Ayrıca profil bilgilerinizin doğru olduğunu garanti edersiniz. EuroPerso yasa geregi belirli ülkelerde belirli bilgileri veya içerleri kaldırmak zorunda kalabilir.

3.2 Hizmetlerin Kullanılabilirliği

Gelecekte hizmeti değiştirme, durdurma veya fiyatlarımızı değiştirme hakkımızı koruruz.
Gönderdiğiniz herhangi bir bilgi veya içeriği saklamaya, görüntülemeye devam etme taahhüdünde bulunmuyoruz. Yürürlükteki yasaların gerektirdiği ve Gizlilik Politikamızda belirtilen durumlar dışında, sizin veya başka bir kişinin sağladığı herhangi bir içerik veya bilginin bir kopyasını size sunma, saklama yükümlülüğümüzün olmadığını kabul edersiniz.

 3.3 Diğer İçerik, Web Siteleri ve Uygulamalar

Hizmetlerimizde yayınlanan diğer kişilerin içeriğinde ve bilgilerinde kendileri sorumludur.
Hizmetleri kullanarak, yanlış, eksik, gecikmiş, yanıltıcı, yasa dışı, saldırgan, başka şekilde zararlı olabilecek içerik veya bilgilere maruz kalabilirsiniz. Prensip olarak üyelerimiz veya üçüncü kişiler tarafından sağlanan içerikleri EuroPerso kontrol etmiyor. Hizmetlerimizin bu şekilde kötüye kullanılmasını her zaman engelleyemeyiz.

3.4 Sınırlamalar

Hizmetlerimizi kullanımınızı kısıtlama hakkına sahibiz.
EuroPerso, diğer üyelerle veya hizmet sunan kuruluşlarla iletişim kurma olanağını sınırlama hakkına sahiptir. EuroPerso, bu Sözleşmeyi veya yasayı ihlal etmeniz, Hizmetleri kötüye kullanmanız halinde faaliyet ve kullanma alanını kısıtlar.

4. Sorumluluk Reddi ve Sorumluluğun Sınırlandırılması

4.1 Garanti Reddi

Hizmetlerimizin kalitesinden, güvenliğinden veya güvenilirliğinden sorumlu olmadığımızı beyan ederiz. 
EuroPerso hizmetlerle ilgili hicbir beyan, garanti veya hizmetlerin kesintisiz, hatasız olacağını garanti vermez. Hizmetler içerik, bilgi dahil olduğu gibi ve mevcut olduğu şekilde sunulmaktadır.

4.2 Sorumluluk Reddi

Size karşı yasal sorumluluk sınırlıdır.

EuroPerso herhangi bir kayıptan veya Isbu sözleşmesi çerçevesinde maddi ve manevi zarardan sorumlu degildir.

 

5. Fesih

Işbu sözleşmeyi herhangi bir taraf feshedebilir, ancak bazı hak ve yükümlülükler fesihten sonra geçerliliğini koruyacaktır. 
Hem siz hem de EuroPerso, diğer tarafı bilgilendirerek süreciyle Işbu sözleşmeyi feshedebilir. Fesih üzerine, Hizmetlere erişme veya hizmetleri kullanma hakkını kaybedersiniz. 

 

6. Geçerli Kanun ve Uyuşmazlık Çözümü

Beklenmedik bir durumda bir anlaşmazlığın ortaya çıkması durumunda; EuroPerso ve siz, Türkiye yasalarına göre EuroPerso Türkiye Ofisin bulundugu şehirde dava açılabilir.

 

7. Genel Koşullar

Burada sözleşme hakkında önemli bilgiler bulacaksınız.
Isbu sözleşmenin herhangi bir bölümünün uygulanamaz olduğunu tespit ederse, biz ve siz, bu bölümün uygulanabilir olması ve amacı aynı kalacak şekilde şartları değiştirebileceğini vee hedef alarak çözüm aramayı kabul ediyorsunuz.
Bu sözleşme hizmetlerle ilgili olarak aramızdaki tek sözleşmedir.
Bu sözleşmenin ihlalini ele almamamız, EuroPerso'nun bu sözleşmeyi uygulama hakkından feragat ettiği anlamına gelmez.
EuroPerso´nun izni olmadan bilgi ya da i
çerik kopyalama, EuroPerso´daki bilgi ve içerikleri ticari amaçlı satma, kaynak kodlarla oynama yapma gibi eylemler yasaktır. Kullanıcı bunları yapmayacağını kabul eder.
Bize yalnızca "Bölüm 10"da belirtilen adreslere yasal bildirimler göndereceğinizi kabul ediyorsunuz.

 

8. EuroPerso'da Yapılacaklar ve Yapılmayacaklar veya Davranış Kuralları

EuroPerso, profesyoneller bir kuruluştur. Hizmetlerimiz dahilinde yapabileceklerinizi ve yapamayacaklarınızın listesini aşagıda bulacaksınız.

8.1 Yapabilecekler

Aşağıdaki hususlaır kabul etmektesiniz:

  • Veri koruma yasaları, fikri mülkiyet yasaları, istenmeyen posta önleme yasaları, ihracat yönetmelikleri, vergi yasaları ve düzenleyici gereklilikler üzere tüm geçerli yasalara uyacaksınız.
  • Doğru bilgileri verilmesini güncel olmasını sağlamalısınız.
  • Profilinizde gerçek adınızı kullanmalısınız,
  • Hizmetleri profesyonel bir tutum izleyerek kullanmalısinız.

8.2 Yapılmaması gerekenler

Şunları yapmayacağınızı kabul ediyorsunuz:

  • EuroPerso'de sahte kimlik oluşturma, yanlış tanıtmak, başka biri için üyelik profili oluşturmak veya başka birinin hesabını kullanmak veya buna teşebbüs etmek.
  • Hizmetler kopyasından profilleri ve diğer verileri sıyırmak veya toplamak için herhangi bir yazılım, cihaz, komut dosyası, robot veya diğer araçlar veya işlemler geliştirmek, desteklemek veya kullanmak.
  • Güvenlik özelliklerini geçersiz kılmak veya diğer erişim kontrollerini veya kullanım kısıtlamalarını geçersiz kılmak veya atlatmak.
  • EuroPerso'nun izni olmadan hizmetler aracılığıyla doğrudan veya üçüncü taraflar aracılığıyla elde edilen bilgileri kopyalamak, kullanmak, ifşa etmek veya dağıtmak.
  • Eğitim videolarımızı veya diğer materyalleri kopyalamak ve dağıtmak.
  • Yazılım virüsleri, solucanlar veya diğer zararlı kodlar içeren herhangi bir şey yayınlamak.
  • Hizmetlerin veya açık kaynak olmayan herhangi bir ilgili teknolojinin kaynak kodunu tersine mühendislik, kaynak koda dönüştürme, parçalarına ayırma, şifresini çözme veya başka bir şekilde türetmeye çalışma.
  • Açık iznimiz olmadan EuroPerso'ya bağlı olduğunuzu veya EuroPerso tarafından desteklendiğinizi (Bir EuroPerso koçunun kimliğine bürünmek gibi) taklit etmek.
  • EuroPerso'nun izni olmadan hizmetleri veya ilgili verileri kiralamak, ödünç vermek, ticaretini yapmak, satmak/yeniden satmak veya başka bir şekilde para kazanmak veya hizmetlerle ilgili verilere erişmek.
  • Profilinizi tanıtmak veya hizmetlerimizde bir grubu tanıtmak dışında herhangi bir amaçla EuroPerso'nun izni olmadan hizmetlerimize derin bağlantı.
  • Rekabet amaçları için hizmetlerin kullanılabilirliğini, performansını ve işlevselliğini izlemek.
  • Hizmetlerin çalışmasına müdahale etmek veya bunlara gereksiz bir yük yüklemek.

9. İçerikle İlgili Şikayetler

Üyelerimiz tarafından sağlanan içeriği şikayet etmek istiyorsanız başkalarının fikri mülkiyet haklarına saygı duyuyoruz. Buna göre, bu sözleşme, üyeler tarafından yayınlanan bilgilerin doğru olmasını ve herhangi bir üçüncü tarafın fikri mülkiyetini veya diğer haklarını ihlal etmemesini gerektirir.

10. İletişim

İletişim bilgilerimiz, yardım merkezimiz ayrıca hizmetlerimiz hakkında bilgiler içerir.
Genel sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı şekilde ulaşmak isterseniz eğer internet üzerinden iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

 

Avantaj AG
Doggenburgstrasse 8, 70193 Stuttgart / Almanya

 

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. Europerso.com'u kullanarak çerezlere izin vermiş olursunuz. Çerez politikamız için tıklayın. Kapat